malotraktory Mahindra Česká republika

Nářadí vhodné k agregaci s malotraktory Mahindra

podkopové-zařízení-pro-malotraktor Podkopové zařízení U.EMME

Kvalitní, krásně provedený italský podkop, který se vyznačuje vysokým uživatelským komforte. Pro použití s malotraktorem Mahindra 2541 je rozměrově a výkonnostně přiměřená řada E.21 (hloubkový dosah je 2,1 m). Tyto podkopy jsou dodávány s nezávislým hydraulickým okruhem s vlastním čerpadlem, které se připojuje na vývodovou hřídel traktoru. ˇ3ířku bagrovací lžíce lze zvolit 250, nebo 300 mm, k dispozici jsou i další adaptéry jako svahová lžíce. vrták a podobně.

malotraktor-mahindra-podkop-u.emme Malotraktor Mahindra 2541 osazený čelním nakladačem a podkopovým zařízením. Malotraktor Mahindra 2541 osazený čelním nakladačem a podkopovým zařízením. Malotraktor Mahindra 2541 osazený čelním nakladačem a podkopovým zařízením.
nářadí-pro-malotraktory-pluh6 Pluh 2 + 1

radlice: 25 cm

Robustně provedený pluh od evropského výrobce pro malotraktory. Pluh máme vyzkoušený, pracuje velmi pěkně. V závislosti na typu půdy je díky variabilnímu uspořádání možná práce jen se dvěma, nebo se všemi třemi radlicemi.

nářadí-pro-malotraktory-pluh nářadí-pro-malotraktory-pluh nářadí-pro-malotraktory-pluh nářadí-pro-malotraktory-pluh nářadí-pro-malotraktory-pluh
nářadí-pro-malotraktory-pluh6 Rotavátor GEO TL-135

šířka záběru: 135 cm

Výrobky italského dodavatele GEO nabízíme na českém a slovenském trhu již několik let a to k plné spokojenosti zákazníků.

nářadí-pro-malotraktory-rotavátor-geo nářadí-pro-malotraktory-rotavátor-geo nářadí-pro-malotraktory-rotavátor-geo nářadí-pro-malotraktory-rotavátor-geo nářadí-pro-malotraktory-rotavátor-geo
nářadí-pro-malotraktory-pluh6 Kombinátor s hrobkovačem MKS

záběr kombinátoru: 140cm
rozestup hrobkovacích radlic: 65cm

Jedná se o český výrobek.

 


Mulčovač GEO - model EFGC

malotraktory-mulcovace-geo

mulcovac-s-vyklopnym-kosem mulcovac-s-vyklopnym-kosem

Mulčovače pro traktory o výkonu od 20 do 50 hp. Vybaveny jsou litinovou převodovkou s volnoběžkou, přenos otáček na hřídel s noži či kladivy je zajištěn prostřednictvím ozubeného klínového řemene. Výškově nastavitelný zadní opěrný válec je opatřen stěrkou nečistot.

Tento model je dodáván v následujících záběrech:
105/125/145/155/165/175cm
Pro traktor Mahindra 2541 doporučujeme záběr 145 cm.


Mulčovač GEO - model EFGCH
- s hydraulicky ovládaným stranovým posuvem

malotraktory-mulcovace-geo

malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo

Toto provedení mulčovače je shodné s výše uvedeným typem EFGC, navíc je mulčovač vybaven mechanismem umožňujícím boční posuv mulčovače a to až o 20 cm v obou směrech (20 cm doleva a 20 cm doprava).

Dostupné záběry:
105/125/145/155/165/175cm
Pro traktor Mahindra 2541 doporučujeme záběr 145 cm.


Mulčovač GEO - model AGL
- stranový, hydraulicky sklopný

malotraktory-mulcovace-geo

malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo malotraktory-mulcovace-geo

Lehký, stranově vysouvatelný a sklopný ulčovač pro traktory o nižších výkonech. Vybaven je litinovou převodovkou s volnoběžkou, přenos otáček na hřídel s kladivy je zajištěn prostřednictvím ozubeného klínového řemene. Výškově nastavitelný zadní opěrný válec je opatřen stěrkou nečistot.

Tento model je osazen hydraulicky ovládaným sklápěním. A je určen pro agregaci do zadního tříbodového závěsu Kategorie I.

Specifikace modelu:

AGL-125:
záběr: 125cm
žací ústrojí: kladiva
požadavek na výkon traktoru: 22 hp
maximální dosah: 180 cm vpravo od osy traktoru
maximální úhel naklopení: 90° nahoru / 45° dolů
hmotnost stroje: 250 kg

AGL-145:
záběr: 145cm
žací ústrojí: kladiva
požadavek na výkon traktoru: 25 hp
maximální dosah: 200 cm vpravo od osy traktoru
maximální úhel naklopení: 90° nahoru / 45° dolů
hmotnost stroje: 280 kg


Úvodní strana | Ceny | Kontakty

Copyright © 2009-2014 Bronislav Indra